PIAGET 2023 Onlywatch Liefdadigheidsveiling Special, Replica Watches

Dit jaar schonk Piaget een bepaald horloge in Monaco: het skelethorloge van de Piaget Polo-serie ter ondersteuning van de 2023 Only Watch liefdadigheidsveiling.

De PIAGET Polo-serie is een manifestatie van levensstijl en een kunstwerk. Met zijn provocerende ontwerp en unieke stijl gevormd door langdurige evolutie, is deze serie zeer herkenbaar in de ogen van horlogeverzamelaars. Sinds het begin van 1979 is de PIAGET Polo-serie prachtig gecombineerd met elegante rondingen en iconische details om een evenwichtige en harmonieuze ontwerpstijl te bereiken. Het horloge is uitgerust met een gouden en felgekleurde complexe stenen wijzerplaat, die de tand des tijds heeft doorstaan en een perfecte samensmelting is van uniciteit en enthousiasme, exquise luxe en delicate discretie. Dit luxe horloge verklaart Piaget’s waarden van uitstekende uurwerken en is een model geworden in complexe functionele vaardigheden en ultradunne uurwerken. Replica watches.

Een kenmerkende collectie van Piaget’s uurwerkstijl, dit werk roept de waarden op van vreugde, luxe en verfijning die door de Piaget Society worden omarmd. Sinds 1979 vertegenwoordigt de Piaget Polo-serie een uniek stijlsymbool, een combinatie van voortreffelijke materialen, voortreffelijk vakmanschap en gedurfd design, waaruit een unieke stijl blijkt. Het zeer metaforische gevoel van vloeibaarheid zorgt voor een comfortabele ervaring als een tweede huid, die snel de gunst won van beroemdheden en elites. Ze ontmoetten elkaar bij de Piaget Society, waar ze zich concentreerden op haute couture en geavanceerde uurwerken. Yves Piaget raakte goede vrienden met Andy Warhol tijdens de hoogtijdagen van Studio 54 en Regine in New York, wat nu logisch is, en Warhol bezit minstens zeven Piagets-horloges. De PIAGET Polo-serie heeft ook Ursula Anders (Ursula Andress) en Steve Martin (Steve Martin) ontvangen, evenals Miles Davis (Miles Davis) en Bjorn Berger (Bjorn Borg en Roger Moore, onder anderen.

Als je ‘elite’ en ‘Côte d’Azur’ noemt, denk je aan Monaco… De liefdadigheidsveiling van het Principality’s Only Watch wordt om de twee jaar gehouden voor onderzoek naar Duchenne spierdystrofie en de ontwikkeling van behandelingen om geld in te zamelen voor het goede doel. Kleurrijk en origineel, het PIAGET Polo Skeleton-horloge is een eerbetoon aan het kunstwerk “Hexa Grace” van Victor Vasarely, tentoongesteld in Monaco. Dit horloge is uitgerust met Piaget’s zelfgemaakte 1200S1 ultradunne holle zelfopwindende uurwerk en de holle spalk is speciaal versierd met groene, blauwe en roségouden ontwerpen. Het ultradunne uurwerk met een dikte van slechts 2,4 mm is geïnstalleerd in een gouden rosé kast met een diameter van 42 mm, waardoor de totale dikte van het horloge slechts 6,5 mm is, met een blauwe vervangbare band, speciaal voor de Only Watch liefdadigheidsveiling in 2023 zal speciaal worden gemaakt. Het skelethorloge uit de PIAGET Polo-serie wordt onthuld tijdens de Only Watch liefdadigheidsveiling die in november van dit jaar wordt gehouden, en de hoogste bieder ontvangt dit unieke stuk.